اقامتی دلنشین در هتل سنتی شعربا ف

این بنا متعلق به دوره ی قاجاریه است که با توجه به معماری خاص و همچنین وجود کارگاه شعربافی، توسط سازمان میراث فرهنگی خریداری شد و در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است و پس از مرمت و احیا درحال حاضر تبدیل به یک مجتمع اقامتی پذیرایی گردیده است. بازدید از این مجموعه برای عموم آزاد و رایگان است

a2

اقامتگاه

سرای سنتی شعرباف در سنتی ترین محله شهر یزد قرار دارد. فاصله این اقامت سرای سنتی تا زندان اسکندر و خانه لاریها حدود پنج دقیقه می باشد. کارکنان هتل شعرباف تمام تلاششان را می کنند تا مسافرتی با زیباترین خاطره ها برای شما رقم بزنند.

رستوران

سرای سنتی شعرباف آرزومند است اقامت خاطره انگیزی را برای مسافرین داخلی و خارجی فراهم نماید. در همین راستا رستوران سنتی در داخل سرای شعرباف ایجاد گردید تا وظیفه پذیرایی از میهمانان گرامی را برعهده گیرد.

کافی شا پ

با توجه به زیبایی فضا خارجی و داخلی سرای سنتی شعرباف، کارکنان این مجموعه آماده پذیرایی از تمام گردشگران داخلی و خارجی در کافی شاپ مجموعه سنتی شعرباف هستند.

photo_2020-02-01_19-48-36

رضایتمندی مسافران

I had a very nice stay at the Shaarbaf hotel. The architecture is great, offering a nice courtyard and rooftop terrace, definitely worth staying in a historical house like this while you're in Yazd! The location is ideal, the staff are very friendly.
Christoph S
Switzerland

آدرس

یزد، خیابان امام، خیابان فهادان کوچه بقعه دوازده امام به سمت خانه لاری ها، اقامتگاه سنتی شعرباف